Старомак

Изображение пользователя houkiboshi.
Рейтинг: Нет Рейтинг: 4.1 (16 votes)

Старомак
Ще одна чеська ресторація - сестра ресторації "У Хромого Пола".
Меню ідентичне, чеська фірмова кухня: великі порції, смачно з душею приготовано.

Середня ціна однієї гарячої страви - 60 грн, першої - 25-35грн. Кухоль "Крушовіце" - 27грн. Якщо хтось не був у "Хромого", варто роздивитись меню на їх сайті, бо сайт закладу-родича, судячи з усього, ще в стадії розробки.

На цьому зі схожестями закінчимо, про відмінності.

"Старомак" значно більший. Значно. Кажуть, там 250 місць. Зала для курців завбільшки з "Хромого", зала для некурців - як її половина, і літній майдінчик буде як ці обидві, плюс ще окрема бенкетна зала. Тому поки що можна не хвилюватися, чи буде місце, якщо завітати незаплановано. Приємний та затишний інтер"єр. На відміну від темного оздоблення "Хромого" (темне дерево меблів, темно-зелені шпалери, тощо), "Старомак значно світліший і тепліший, піщано-жовті стіни, світле вмеблювання, багато вікон, шахова підлога бежево-коричневого забарвлення.

Ресторан Старомак


Позаяк ресторація лише от нещодавно відкрилася, обслуговування там на 10 балів з можливих 5. Кращого в столиці ще не бачила. Не знаю, чи це фішка до відкриття, чи, може, постійна - до пива пригощають сухариками з білого та сірого хліба, яких немає в меню.

Приймають дисконтні картки "Хромого", мають свої.
До розрахунку приймають кредитки.
Музика - чеське радіо.
По середах до гарячої страви бонусом подають келишок Бехерівки

Загалом, гідна відвідин місцина, дуже раджу.

Сайт: www.staromacek.com.ua

Адрес: 
Київ, вул. Артема 37-41
Телефон: 
80 (44) 461 91 09
Время работы: 
з 10 до останнього клієнта щоденно

Комментарии

Изображение пользователя UA.

Спасибо за

Спасибо за интересный обзор нового места!
И сразу же вопрос: Если ли какое-нибудь пиво кроме Крушовицы (например темный Козел?:))

Насколько я понял, у этого заведения те же владельцы, что и у "Хромого Пола" (принимают скидочные карточки, бехеровка по средам и прочие общие детали). Но тогда средняя цена основного блюда должна быть 70-80 грн, а не 60.

Побывала

Побывала позавчера в этом заведении....Новое-светлое-приятный интерьер и поперву еще резвые официанты. На этом плюсы заканчиваются. Цены неоправдано высоки-порция дерунов с колбасками, пиво и десертс чаем -380 грн!!! Крушовица безвкусная-в том же бирштадте вкуснее, выбор пива оч средний, выбора типично пивных закусок - колбасок вообще нет (только горчичные-свиные). Обидно что уже начинают халтурить-положенных сухариков к пиву нам не принесли. В общем Хромому Полу (а также биршдату, бирлоге и т.д.) как по мне это заведение не конкурент!

Изображение пользователя houkiboshi.

Чогось я не

Чогось я не розумію, якщо Ви кажете, що Старомак не конкурент Полу - ціни й страви там ідентичні. І якщо ви буваєте в Полі, то знаєте, що вибору пива там немає, лише крушовіце й один сорт безалкогольного.
Були в суботу - сухарики нам подали.

To beer or not to beer? Two beer, please

Изображение пользователя houkiboshi.

Я писала

Я писала середню ціну, враховуючи що ми не завжди на м"ясо туди ходимо. Прекрасні крокети й гуляшевий супчик в хлібчику врівноважують ціну до 60 + - :)

Козела, на жаль немає. Крушовіце - їх спеціалізація

To beer or not to beer? Two beer, please

плюсы и минусы

плюсы - хорошее обслуживание. большие порции . вкусная еда. минусы начались когда принесли счет. выбили лишнее пиво. извинились, сказали что ошиблись. и вот какая то непонятная ситуация с мартини. цена в меню за 50гр - 21 грн. за 100- 38 грн. заказывали литр.посчитали 21*20=420 грн. на вопрос почему не посчитали 38*10=380 сказали что это ошибка в меню. возможно так.но думаю я не первый кто заказывает мартини в этом заведении и подобные ситуации уже были. или надо переспрашивать цену каждого блюда?

подивимося...

зараз поїдемо і подивимося на цей заклад) Мені стаття сподобалася. Можливо там дійсно буде щось гарне???

Изображение пользователя UA.

Хорошее место,

Хорошее место, на уровне Хромого Пола.

Подивилися

Ну, в ціому непогано. Шкода - не було де сісти крім барної стійки. Ае мені сподобалось. Ткож шкода що треба довг чекати бармена. До нас він взагалі підійшов тільки після мого крику "Хочу бармена!". але багато потім посміхався. Ціни непогані. За три порцї "Пекельних грінок" та шість "Крушовіце темне" )0,5 ми заплатили всього 294 гривні. Хоча у Бочці, наприклад, че було б десь 300 гривень. Також не було обіцяної музики. Недолік - відсутність сцени та живої музики. Було б круто. До адміністратора майже не можливо звернутися. Вона весь час розмовляє по телефону :( отже нам не вдалось поспілкуватися ні з кухарем, ні з нею.